3 miejsce w turnieju SZTORM MOSTY CUP 2015- 12.12.2015

W silnie obsadzonym turnieju SZTORM MOSTY CUP 2015 z udziałem 12 drużyn zajmujemy wysokie 3 miejsce. Uzyskany wynik jest największym sukcesem od momentu powstania grupy rocznika 2006.

12 zespołów zostało podzielonych na 3 grupy. Aby grać o miejsca 1-3 należy wygrać swoją grupę.

Korona Żelistrzewo 2006

W pierwszym meczu podejmujemy Arkę Gdynia „Śledziki”. Większość naszych chłopców jest przerażona nazwą ARKA i faktem, że w drużynie przeciwnej wystąpi nasz kolega Martin. Na początku meczu tracimy bramkę, którą wypracował Martin. Szybko odpowiadamy piękną bramką lewą nogą Jasia Pawliny. W ostatniej minucie meczu do rzutu wolnego podchodzi Fabian Pieper i zdobywa piękną zwycięską bramkę także lewą nogą.

W drugim meczu naszym przeciwnikiem jest Korona Żelistrzewo, która wcześniej niespodziewanie zremisowała bezbramkowo z Orkanem Rumia 2007. Remis naszej drużyny w pojedynku z Koroną spowodowałby, że Korona straciłaby szanse na 1 miejsce w grupie. Niestety w ostatniej minucie meczu tracimy bramkę i przegrywamy mecz.

W ostatnim meczu z Orkanem Rumia 2007 sytuacja taka się wyklarowała, że zwycięstwo naszej drużyny powoduje wygranie grupy, remis drugie miejsce a przegrana ostatnie. Drużyna MKS podchodzi do meczu bardzo zmotywowana i świadoma rangi meczu. Wygrywamy 2:1 znowu po pięknych bramkach zdobytych lewą nogą przez Jasia i Fabiana.

Gramy o miejsca 1-3. Przeciwnikami naszymi są kolejno Orkan Rumia 2006 i KS Chwaszczyno. Równorzędną walką podejmujemy tylko z Orkanem Rumia. Niestety w ostatniej minucie spotkania tracimy 3 bramki i przegrywamy.

W ostatnim meczu turnieju zdecydowanie przegrywamy z KS Chwaszczyno 0:4.