Turniej w Gniewinie - 26.09.2015 r.

Do Gniewina na drugi turniej związkowy nasz zespół pojechał w mocno osłabionym składzie.  Z powodu choroby zabrakło trzech zawodników z pierwszego składu. Ambicji nie zabrakło, lecz umiejętności i siły zdecydowanie tak. Wszystkie pojedynki przegraliśmy. Trzy punkty dopisujemy tylko z Liderem Dębogórze, który nie został dopuszczony do gry z powodu braku badań lekarskich. Szkoda chłopaków, bo przyjechali z daleka.

W związku z powyższym proszę wszystkich, którzy jeszcze nie dostarczyli badań lekarskich o jak najszybsze przekazanie ich na najbliższe treningi.

Na uwagę zasługuje godna postawa kapitana drużyny Jasia Pawlina. Po porozumieniu z drużyną przekazał on puchar dla Tomka Krefta, który godnie zastąpił pierwszego bramkarza Olka Kohnke.

11 października 2015 r. o godz. 10:00 gramy turniej w Jastarni i proszę do tego czasu uzupełnić braki w zakresie badań lekarskich. Mam nadzieję, że tym razem, że pojedziemy w najsilniejszym składzie.

Wyniki meczów:

MKS Władysławowo - PKS Jastarnia 0:2

MKS Władysławowo - Korona Żelistrzewo 1:3 (Fabian Pieper)

MKS Władysławowo - Stolem Gniewino 0:7

MKS Władysławowo - Sztorm Mosty 1:5 ( Aleksander Piesik)